معجزه صبحانه

معجزه صبحانه

بعد از مدت‌ها در طی هفته گذشته با تجربه جدیدی رو‌به‌رو شدم و آن خوردن صبحانه بود.

در طول روز دائم احساس ضعف خفیفی داشتم و دائم مواظب بودم که کم بخورم نه این‌که واقعا میلی نداشته باشم، خودم را مجبور می‌کردم و این مرا اذیت می‌کرد!

ولی وقتی صبحانه خوردم اصلا متوجه نشدم ساعت ناهار فرا رسیده! وقتی هم که ناهار می‌خوردم خیلی ولع نداشتم به طوری‌که ظرف غذا را به طور کامل گرم نمی‌کردم چون لازم نمی‌دیدم و گرسنه هم نبودم، این موجب شد به دلیل صبحانه خوردن نه تنها خوردن من به طور ذاتی کمتر شود بلکه احساس بهتر و آرامش خاصی پیدا کنم.

خانم ز ن | sibita.com

/ 6 نظر / 166 بازدید
آلا شرفی

من کاملا با شما موافقم.

م.شجاعی

سلام.دقیقا" من هم تجربه کردم.بسیار احساس خوبیست.

-o

سلام دقیقا همینطوره.منم تجربه شو کردم.

باسلام خدمت دکتر ذاکر و گروه سیبیتا و کلیه دوستانی که این مطلب من را می خونند . مدت هفت ماه و هیجده روز است که با گروه سیبیتا ارتباط دارم . تقریبا به وزن مطلوب خودم یعنی 78 کیلو نزدیک شده ام . در واقع الان 79.7 کیلو وزن دارم . دیگر پاهایم موقع بالاو پایین رفتن از پله ها درد نمی کند. این مهم را مدیون سرکار خانم کریمی و تیم سیبیتا هستم . مطمئن هستم به وزن ایده ال خودم یعنی 75 کیلو با روش سیبیتا می رسم . ضمن اینکه همه چیز می خورم و از هیچ چیز خودم را محروم نکرده ام . با تشکر مجدد از آقای دکتر ذاکر و گروه سیبیتا هیجدهم آبان ماه نود ودو

س.ر

من هم معجزه صبحانه را تجربه کردم البته چند روز بدون صبحانه را با چند روز که صبحانه کامل خورده بودم مقایسه کردم و باور کردم که صبحانه مهمترین وعده غذاییست که تا آخر روز اشتهای مرا بیمه میکند و کمتر خرده خواری میکنم.

مهتاب

سلام واقعا همینطوره. منم اگه صبحانه نخورم به شدت نسبت به غذای ظهرم ولع پیدا میکنم و هر چقدر میخورم سیر نمیشم تازه بعد خوردن یه عالمه غذا دنبال چیزای شیرین میگردم که بخورم. بخاطر همین همیشه سعی میکنم صبحانمو خوب بخورم.