هیچ چیزی مانع نمی‌شود

هیچ چیزی مانع نمی‌شود

من در گذشته تصور می‌کردم آنقدر مشغله من زیاد است، که فرصت ندارم ورزشی را انجام دهم و یا حتی پیاده‌روی کنم! اما مدتی است که پیاده‌روی به مدت یک ساعت جزئی از زندگی من شده، به طوریکه اگر یک روز به دلایلی نتوانم انجام دهم انگار یک چیزی را گم کرده‌ام!
برای ایجاد انگیزه بیشتر از خواهرم خواستم که با من همراه شود.
چیزی که برایم جالب است اینکه نه تنها وقت کم نمی‌آورم بلکه بهتر از گذشته توانسته‌ام برای زندگیم برنامه‌ریزی کنم و تقریبا به همهٔ کار‌هایم می‌رسم.

خانم الف ش | www.sibita.com

/ 1 نظر / 26 بازدید
علی کلاهدوز

من علی کلاهدوز 12ساله هستم متاسفانه مقداری اضافه وزن دارم اما از وقتی که کارهای روز مره ام مانند رفتن به کلاس هایم را با پیاده روی انجام می دهم حس بهتر و شاداب تری دارم از مادرم هم در این مورد اطلاعات خوبی گرفته ام امیدوارم با برنامه ای که سایت علمی سیبیتا در مورد نوجوانان در نظر گرفته بتوانم به وزن مطلوب خودم هم برسم ضمنا هنگامی که فهمیدم نباید از غذاهای مورد علاقه ام دوری کنم و نباید با حسرت به آنان نگاه کنم واقعا خوشحال شدم واقعا از سایت خوبتان ممنونم نوجون های عزیز کمتر از پدرتون بخواهید که شما رو به کلاس برسونه اگرم راه دور بود از دوچرخه استفاده کنید دنبال هر بهونه ای هم برای ورزش و تحرک باشید [چشمک]